Özel Kalem Müdürleri 

Hasan Doğan

Hasan Doğan

Görev Süresi:
02.09.2014

Osman Koray Ertaş

Osman Koray Ertaş

Görev Süresi:
16.11.2011 – 29.08.2014

Hüseyin Avni Karslıoğlu

Hüseyin Avni Karslıoğlu

Görev Süresi:
18.04.2008 – 16.11.2011

Zergün Korutürk

Zergün Korutürk

Görev Süresi:
01.02.2007 – 18.04.2008

S. Sermet Atacanlı

S. Sermet Atacanlı

Görev Süresi:
15.04.2003 – 16.01.2007

Tacan İldem

Tacan İldem

Görev Süresi:
29.05.2000 - 15.04.2003

Rafet Akgünay

Rafet Akgünay

Görev Süresi:
20.07.1998 - 22.06.2000

Ender Arat

Ender Arat

Görev Süresi:
08.07.1996 - 19.07.1998

Volkan Bozkır

Volkan Bozkır

Görev Süresi:
01.12.1992 - 23.08.1996

Murat Özçelik

Murat Özçelik

Görev Süresi:
23.03.1992 - 01.09.1992

Engin Güner

Engin Güner

Görev Süresi:
01.12.1990 - 31.08.1991

Nabi Şensoy

Nabi Şensoy

Görev Süresi:
15.12.1989 - 30.11.1990

Ali Tınaz Tuygan

Ali Tınaz Tuygan

Görev Süresi:
01.01.1987 - 12.10.1989

Baki İlkin

Baki İlkin

Görev Süresi:
28.09.1983 - 31.12.1986

Üstün Dinçmen

Üstün Dinçmen

Görev Süresi:
23.09.1980 - 30.09.1983

Erdil K. Akay

Erdil K. Akay

Görev Süresi:
11.10.1976 - 01.07.1980

Candemir Önhon

Candemir Önhon

Görev Süresi:
28.02.1973 - 28.09.1976

E. Bülent Görkem

E. Bülent Görkem

Görev Süresi:
16.05.1972 - 20.02.1973

Sulhi Dişlioğlu

Sulhi Dişlioğlu

Görev Süresi:
30.07.1969 - 29.04.1972

Galip Balkar

Galip Balkar

Görev Süresi:
30.11.1965 - 30.07.1969

Hüseyin Semih Akbil

Hüseyin Semih Akbil

Görev Süresi:
29.08.1963 - 24.07.1965

Erdoğan Ulus

Erdoğan Ulus

Görev Süresi:
18.11.1961 - 24.07.1963

Ö. Faruk Berkol

Ö. Faruk Berkol

Görev Süresi:
21.01.1956 - 30.06.1960

Ö. Fikret Belbez

Ö. Fikret Belbez

Görev Süresi:
07.02.1951 - 29.09.1955

Haldun Derin

Haldun Derin

Görev Süresi:
01.10.1945 - 09.03.1951

Süreyya Anderiman

Süreyya Anderiman

Görev Süresi:
22.12.1934 - 05.09.1945

Hasan Rıza (Soyak)

Hasan Rıza (Soyak)

Görev Süresi:
23.01.1927 - 14.11.1934

Hayati Bey

Hayati Bey

Görev Süresi:
01.11.1923 - 17.11.1926