Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

19Haz

Emine Erdoğan: “Türkiye sevgisi tüm şahsi menfaatlerin üzerinde bir sevgidir”

Emine Erdoğan: “Türkiye sevgisi tüm şahsi menfaatlerin üzerinde bir sevgidir” Emine Erdoğan, Geleneksel Vefa Buluşması’nda yaptığı konuşmada, “Biz iktidarın değil, Türkiye için, çocuklarımızın geleceği için, medeniyetimizin ihyası için kurduğumuz hayallerin peşindeyiz. Türkiye sevgisi tüm şahsi menfaatlerin üzerinde bir sevgidir. Türkiye yalnızca bir ülke değil, gelecek nesillere emanet edilecek bir değerler bütünüdür” dedi.

19Haz

Emine Erdoğan, A Millî Kadın Basketbol Takımı ile akşam yemeğinde bir araya geldi

Emine Erdoğan, A Millî Kadın Basketbol Takımı ile akşam yemeğinde bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 2019 FİBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası öncesinde A Millî Kadın Basketbol Takımı ile Huber Köşkü’nde akşam yemeğinde bir araya gelerek, başarılar diledi.

15Haz

Emine Erdoğan: “Engelli bireylerin içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak hepimizin görevidir”

Emine Erdoğan: “Engelli bireylerin içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak hepimizin görevidir” Emine Erdoğan, Tacikistan’da Engelli ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi toplumların güçlenmesi, o toplumu oluşturan her bireyin güçlendirilmesiyle doğrudan alakalıdır. Engelli bireylerin fiziksel engellerini aşmalarına ve içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak hepimizin görevidir” dedi.

10Haz

Emine Erdoğan: “Ülkemizin havasını, suyunu, toprağını temiz tutmak, istisnasız herkesin vatani görevidir”

Emine Erdoğan: “Ülkemizin havasını, suyunu, toprağını temiz tutmak, istisnasız herkesin vatani görevidir” Emine Erdoğan, Sıfır Atık Mavi Projesi Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Denizler çöple doldurmak için değil, bakıp ilham bulmak içindir. Üç tarafı denizlerle çevrili ve akarsu yatakları açısından son derece zengin olan ülkemizin havasını, suyunu, toprağını temiz tutmak, istisnasız herkesin vatani görevidir” dedi.

Tüm Haberler