Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

7Ara

Emine Erdoğan: “Bugünümüzden olduğu kadar gelecek nesillerin yaşam kalitesinden de sorumluyuz”

Emine Erdoğan: “Bugünümüzden olduğu kadar gelecek nesillerin yaşam kalitesinden de sorumluyuz” Emine Erdoğan, İstanbul Uluslararası Çevre Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, “Bugünümüzden olduğu kadar gelecek nesillerin yaşam kalitesinden de sorumluyuz. Yeryüzü, ihtiyacı olan kadarını alıp, onu paylaşarak yaşamak üzerine tasarlanmış bir yer. Dünyayı mülkiyetine geçirme yarışında kazanan kimse olmayacak. Bu bağlamda, çevre sorunlarıyla mücadele ederken, meselenin etik ve dini boyutu bizi motive edebilir” dedi.

5Ara

Emine Erdoğan, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü etkinliğine katıldı

Emine Erdoğan, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü etkinliğine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü programına katıldı. Emine Erdoğan programda yaptığı konuşmada, kadınların olmadığı bir siyasi ve toplumsal yaşamda, toplumsal ilerlemeden bahsedilemeyeceğinin altını çizdi.

3Ara

Emine Erdoğan, Venezuela’da EL SISTEMA Orkestrası’nın konseriyle karşılandı

Emine Erdoğan, Venezuela’da EL SISTEMA Orkestrası’nın konseriyle karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Venezuela ziyaretine eşlik eden Emine Erdoğan, Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro Moros’un eşi Cilia Flores de Maduro tarafından özel bir programla karşılandı.

2Ara

Emine Erdoğan, TİKA'nın Paraguay'a yaptığı ambulans ve tekerlekli sandalye yardımlarının teslim törenine katıldı

Emine Erdoğan, TİKA'nın Paraguay'a yaptığı ambulans ve tekerlekli sandalye yardımlarının teslim törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Paraguay ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan’ın, Paraguay Devlet Başkanı Mario Abdo Benitez’in eşi Silvana Abdo ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleştirdiği görüşmede, TİKA’nın Paraguay Sağlık Bakanlığı’na yapmış olduğu ambulans ve 43 tekerlekli sandalyenin teslimi gerçekleştirildi.

Tüm Haberler