Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

17Nis

Emine Erdoğan: “Güvenli ve müreffeh bir dünyanın inşası, insanlığın sorunlarını ve acılarını paylaşmakla mümkündür”

Emine Erdoğan: “Güvenli ve müreffeh bir dünyanın inşası, insanlığın sorunlarını ve acılarını paylaşmakla mümkündür” Emine Erdoğan, Dünya İnsani Forumu tarafından düzenlenen “Fark Yaratanlar” ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Güvenli, huzurlu ve müreffeh bir dünyanın inşası, insanlığın sorunlarını ve acılarını paylaşmakla mümkündür. Gökkuşağının yerini barut dumanlarının aldığı bir dünyada, birlikte yapacak çok işimiz olduğunu düşünüyorum. Gökyüzünü savaş uçaklarından arındırıp, çocukların uçurtmalarına açabilirsek, yaşamın hakkını vermiş oluruz” dedi.

16Nis

Emine Erdoğan, "Sen Durdurabilirsin" adlı geri dönüşüm sergisinin açılışını gerçekleştirdi

Emine Erdoğan, "Sen Durdurabilirsin" adlı geri dönüşüm sergisinin açılışını gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Bölgesel Çevre Merkezi Türkiye'nin düzenlediği ve TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları tarafından desteklenen "Sen Durdurabilirsin" adlı geri dönüşüm sergisinin resmî açılışını yaptı.

6Nis

Emine Erdoğan: “Yerleşik tüketim kültürümüzü yeniden gözden geçirmeliyiz”

Emine Erdoğan: “Yerleşik tüketim kültürümüzü yeniden gözden geçirmeliyiz” Emine Erdoğan, Ürdün’de gerçekleştirilen Dünya Ekonomik Forumu Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesel Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Çevreci bir ekonomi var etmenin temelinde, bizim davranış biçimlerimiz yatıyor. Büyük dönüşümlerin, bireysel davranış değişiklikleri ile başladığına inanıyorum. Bu bağlamda, yerleşik tüketim kültürümüzü yeniden gözden geçirmeliyiz” dedi.

29Mar

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi’ne destek amacıyla organize edilen Cemre Çarşısı’nı gezdi

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi’ne destek amacıyla organize edilen Cemre Çarşısı’nı gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) tarafından Sıfır Atık Projesi’ne destek amacıyla organize edilen Cemre Çarşısı’nı gezdi.

Tüm Haberler