Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

19Haz

Emine Erdoğan, Vefa Buluşması’na katıldı

Emine Erdoğan, Vefa Buluşması’na katıldı      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve eşi Sevgi Kurtulmuş’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Vefa Buluşması’na katıldı.

13Haz

Emine Erdoğan, Çamlıca’da huzurevi ziyaret etti

Emine Erdoğan, Çamlıca’da huzurevi ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay ve Nilüfer Gökay Küçük Çamlıca Huzurevi’ni ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın da eşlik ettiği ziyarette Emine Erdoğan, huzurevi sakinleriyle sohbet etti ve Ramazan Bayramlarını kutladı.

11Haz

Emine Erdoğan: “Kadınlarımızın karar mekanizmalarında etkin şekilde yer alması, son derece önemlidir”

Emine Erdoğan: “Kadınlarımızın karar mekanizmalarında etkin şekilde yer alması, son derece önemlidir” İstanbul’da kadın akademisyenler, sanatçılar ve iş kadınları onuruna iftar veren Emine Erdoğan, yaptığı konuşmada, “Toplumların yeniden inşasında, ortak değerlerin yüceltilmesinde başrolün kadınlara düştüğüne inanıyorum. Bu nedenle kadınlarımızın karar mekanizmalarında etkin şekilde yer alması, son derece önemlidir” dedi.

8Haz

Emine Erdoğan: “Ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için ortak azim ve kararlılık içinde olmalıyız”

Emine Erdoğan: “Ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için ortak azim ve kararlılık içinde olmalıyız” Emine Erdoğan, şehit aileleri ile iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, “Ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek bizlerin elinde. Başarı merdivenleri elleri cebinde çıkılmaz. Hepimiz, gencimizle, yaşlımızla, kadınımız ve erkeğimizle ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için ortak bir azim ve kararlılık içinde olmalıyız. Birlik, beraberlik içinde olursak geleceğimiz aydınlıktır” dedi.

Tüm Haberler