Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

19Eki

Emine Erdoğan: “Yeryüzü sofrasında bize sunulanlar, insanlığın ortak mirasıdır”

Emine Erdoğan: “Yeryüzü sofrasında bize sunulanlar, insanlığın ortak mirasıdır” Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı’nın kapanış programında konuşan Emine Erdoğan, “Yeryüzü sofrasında bize sunulanlar, insanlığın ortak mirasıdır. Bugün içtiğimiz sudan tutun, soluduğumuz havaya kadar her şeyi henüz doğmamış çocuklarla paylaşıyoruz. Yalnızca ihtiyacımız kadarını almak ve aldığımızı çoğaltarak geri koymak evrensel bir sorumluluktur” dedi.

18Eki

Emine Erdoğan: “Çevreyi korumak bir seçenek değil, zarurettir”

Emine Erdoğan: “Çevreyi korumak bir seçenek değil, zarurettir” Emine Erdoğan, "Sıfır Atık Eğitim Projesi" tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “İnsanlık ailesi olarak geldiğimiz noktayı anlamak istiyorsak, tabiatın hâline bakmamız yeterlidir. Doğasever kelimesinin varlığı bile, bize sanki doğayı sevmenin önümüzdeki iki şıktan biri olduğunu düşündürtüyor. Çevreyi korumak bir seçenek değil, zarurettir” dedi.

16Eki

Emine Erdoğan: “Yeşil ekonomiye geçmemiz bir seçenek değil, zorunluluktur”

Emine Erdoğan: “Yeşil ekonomiye geçmemiz bir seçenek değil, zorunluluktur” Emine Erdoğan, “Yeşil Ekonomi Yolunda Sıfır Atık” programında yaptığı konuşmada, “Yeşil ekonomiye, yani kaynakları azaltmadan yarına aktarmayı garanti eden üretim biçimlerine, geçmemiz hiç kimse için bir seçenek değil, zorunluluktur. Zamana karşı yarışımızda, kazanan taraf olmak istiyorsak yeşil ekonomiye geçişi hızlandırmalıyız” dedi.

15Eki

Emine Erdoğan, “Dünya Kanser Liderleri Zirvesi” ödül törenine katıldı

Emine Erdoğan, “Dünya Kanser Liderleri Zirvesi” ödül törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da düzenlenen “Dünya Kanser Liderleri Zirvesi” ödül törenine katıldı.

Tüm Haberler