Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

29Mar

Emine Erdoğan, New York'ta Azerbaycan Meclis Başkanı Gafarova'yla bir araya geldi

Emine Erdoğan, New York'ta Azerbaycan Meclis Başkanı Gafarova'yla bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, BM'deki 30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü özel oturumuna katılmak için bulunduğu New York'ta Azerbaycan Millî Meclis Başkanı Sahibe Gafarova'yla bir araya geldi.

28Mar

Emine Erdoğan, New York'ta Türk ailenin evinde iftar yaptı

Emine Erdoğan, New York'ta Türk ailenin evinde iftar yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreterliği’nin özel davetlisi olarak bulunduğu New York’ta Hoşcan ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.

24Mar

Emine Erdoğan, Hatay’da depremzedelerle bir araya geldi

Emine Erdoğan, Hatay’da depremzedelerle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay’da ziyaretlerde bulundu. Emine Erdoğan, Katar-Türkiye Kardeşlik Konteyner Kenti’nde kalan depremzedelerle bir araya geldi.

23Mar

Emine Erdoğan, depremzede Gönen ailesi ile iftar yaptı

Emine Erdoğan, depremzede Gönen ailesi ile iftar yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Ramazan ayının ilk iftarını, Kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri yıkıldığı için Malatya’dan gelip Ankara’ya yerleşen Gönen ailesi ile yaptı.

Tüm Haberler