Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

17Eki

Emine Erdoğan, Moldova’da TİKA tarafından yaptırılan Anne ve Çocuk Merkezi'ni ziyaret etti

Emine Erdoğan, Moldova’da TİKA tarafından yaptırılan Anne ve Çocuk Merkezi'ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Moldova resmî ziyaretine refakatle Moldova’nın başkenti Kişinev'de bulunan Emine Erdoğan, Anne ve Çocuk Merkezi'ni ziyaret etti.

16Eki

Emine Erdoğan, Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’ne katıldı

Emine Erdoğan, Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’ne katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni’ne katıldı.

15Eki

Emine Erdoğan: “Klişelere teslim olmadan, yeni bir düşünme biçimine ihtiyacımız var”

Emine Erdoğan: “Klişelere teslim olmadan, yeni bir düşünme biçimine ihtiyacımız var” Emine Erdoğan, İl Müftüleri İstişare Toplantısı vesilesiyle Diyanet İşleri Başkanlığı’nın kadın mensupları ve müftü eşleriyle buluşmasında yaptığı konuşmada, “Tertemiz, saf bir Müslüman aklına tekrar nasıl ulaşabiliriz sorusunu dert edinmek durumundayız. Diyanet İşleri Teşkilatımızın her şeyden önce bu rafine akla ulaşma noktasında yeni bir sayfa açarak çalışmalar yapmasını bekliyoruz. Klişelere teslim olmadan, yeni bir düşünme biçimine ihtiyacımız var” dedi.

11Eki

Emine Erdoğan, Anadolu Açık Hava Müzesi’ni ziyaret etti

Emine Erdoğan, Anadolu Açık Hava Müzesi’ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ankara'daki Anadolu Açık Hava Müzesi’ni ziyaret etti.

Tüm Haberler