Isparta

12.08.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış törenine katılmak ve bazı etkinliklerde bulunmak üzere, 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü Isparta’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.


Isparta’da ilk olarak Anadolu Grubu Isparta Meyve Suyu Üretim Tesisleri açılış törenine katılarak bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anadolu Grubu yöneticileri, törene katılan bakan ve milletvekilleriyle birlikte fabrikanın açılış kurdelesini kesti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Isparta’da yapımı tamamlanan hizmet ve tesislerin toplu açılış törenine katıldı. Isparta Valiliği önündeki meydanda, bazı bakan ve milletvekillerinin de katılımıyla gerçekleşen törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.


Toplu açılış töreninden sonra Isparta Valiliği, Isparta Belediye Başkanlığı ve AK Parti Isparta İl Başkanlığını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Isparta Şehir Hastanesine geçerek incelemelerde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hasta yakınları ile sohbet ederek hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Isparta'daki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopterle Antalya’ya gitti.