Antalya

24.03.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslarda bulunmak, şehirde yapımı tamamlanan hizmetlerin toplu açılış törenine katılmak üzere 24-25 Mart 2017 tarihlerinde Antalya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.


Antalya Stadı'nda oynanan ve Türkiye'nin 2-0 kazandığı, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'ndaki Türkiye-Finlandiya maçını izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı Boris Johnson’u kabul etti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, 25 Mart 2017 Cumartesi günü Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.

Antalya’da yapımı tamamlanan hizmet ve tesislerin toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende bir konuşma yaptı.

Antalya ziyareti kapsamında, Memur-Sen Konfederasyonu tarafından düzenlenen ‘Memur-Sen 5. Büyük Türkiye Buluşması’ eğitim programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sendika üyelerine hitaben bir konuşma yaptı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya’da, York Dükü Prens Andrew'i kabul etti.

Antalya programında son olarak Türkiye ile İngiltere arasında siyasi, ekonomik ve kültürel ilişkilerinin geliştirilmesi için kurulan Tatlıdil Forumu’nun kapanış ve akşam yemeği programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan programda bir konuşma yaptı.