Kırıkkale

15.05.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli temaslar gerçekleştirmek ve toplu açılış törenine katılmak üzere 15 Mayıs Cuma günü Kırıkkale’ye bir ziyarette bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Kırıkkale’de, Millî Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Kırıkkale Valisi Ali Kolat,  Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, milletvekilleri ve diğer ilgililer karşıladı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırıkkale’de ilk olarak belediyeyi ziyaret etti. Burada Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyareti sırasında Belediye Başkanı Saygılı’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Belediyeyi ziyaretinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nur Camii ve Külliyesi’nin açılış töreni için Cumhuriyet Meydanı’na geçerken belediye önünde kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti ve kandillerini kutlayarak, Miraç Kandili’nin yeni bir miraca ve vuslata vesile olması temennisini dile getirdi.


Kırıkkale Nur Camii ve Külliyesi’nin açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada halka hitaben bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırıkkale’de toplu açılış törenine katılarak burada bir konuşma yaptı.

Konuşmasının ardından temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Kırıkkale’den ayrıldı.