15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NTV ve Star TV’de “Seçim Özel” programına katıldı

02.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NTV ve Star TV’de “Seçim Özel” programına katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NTV ve Star TV’de ortak olarak yayınlanan “Nazlı Çelik ile Seçim Özel” programına katıldı. Canlı olarak yayınlanan programda Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündemdeki konulara ilişkin soruları cevapladı ve değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nazlı Çelik’in sorularına cevaben, yerli otomobil üretimine dair gelişmeler, Amerika Birleşik Devletleri’nden F-35 savaş uçaklarının alımıyla ilgili süreç, seçim sonrası kabinenin durumu, muhalefet partilerinin Cumhurbaşkanı adaylarının seçim vaatleri ve iddiaları, MHP ile ittifak ve ortak miting, bedelli askerlik gibi konularda değerlendirmelerde bulundu.

2021 yılında elektrikli ve akıllı sürüşü olan yerli otomobilin üretileceğini bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, projenin başına geçirilecek ismin Mehmet Gürcan Karakaş olduğunu açıkladı. Seçimi kazanan Cumhurbaşkanının arkasında güçlü bir Meclis’in olmasının önemine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, F-35 savaş uçaklarının alımıyla ilgili olarak, “Biz diyoruz ki Amerika bizim stratejik ortağımız. Stratejik ortağımız olarak Amerika bize başka bir kapıyı çal dememesi lazım” ifadelerini kullandı.

Tüm Haberler