15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan Cumhurbaşkanlığı Sarayında

07.12.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan Cumhurbaşkanlığı Sarayında

Resmî ziyaretini gerçekleştirmek üzere Yunanistan’ın başkenti Atina’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayında Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopoulos ile bir araya geldi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmî temasları öncesinde Yunan Parlamentosu önünde bulunan Meçhul Asker Anıtı’na çelenk bıraktı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra gittiği Yunanistan Cumhurbaşkanlığı Sarayında, Cumhurbaşkanı Pavlopoulos tarafından resmî törenle karşılandı. İki Cumhurbaşkanının tören kıtasını selamlayıp denetlemesinin ardından Türkiye ve Yunanistan millî marşları çalındı.

Heyetlerini birbirine takdim edip basın mensuplarına el sıkışarak görüntü veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Yunanistan Cumhurbaşkanı Pavlopoulos, gerçekleştirecekleri baş başa ve heyetler arası görüşmelere geçti.

Törende; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AB Bakanı Ömer Çelik, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak da hazır bulundu.

Tüm Haberler