15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’de Belediye, Garnizon Komutanlığı ve Valiliği Ziyaret Etti

21.03.2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’de Belediye, Garnizon Komutanlığı ve Valiliği Ziyaret Etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığının ardından valiliği ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla kentte oluşturulan 10 bin ağaçlık “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı” için valilik bahçesine sembolik fidan dikti ve fidana can suyu verdi.


Toplu açılış törenin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanı Osman Zolan’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye önünde kendisini bekleyen vatandaşları selamladı ve onlarla sohbet etti.


11. Motorlu Piyade Tugay ve Denizli Garnizon Komutanlığını ziyaretinin ardından Denizli Valiliği’ne geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe tarafından karşılandı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla kentte oluşturulan 10 bin ağaçlık “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı” için valilik bahçesine sembolik fidan dikti ve fidana can suyu verdi.

Tüm Haberler