15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da

09.10.2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte çeşitli temas ve incelemeler için Trabzon'da bulunuyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte çeşitli temas ve incelemeler için Trabzon'da bulunuyor.

Trabzon Havalimanı'nda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Kocaoğlu ve diğer yetkililer karşıladı.

Havalimanında kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara hitaben bulunduğu otobüsten kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara çok teşekkür ettiğini belirterek, "Geçmiş Kurban Bayramı'nızı tebrik ediyorum. Rabbim nice bayramlara, bayram sevincini aynen yaşayacak şekilde bizleri kavuştursun" dedi.

"TRABZON'A HER ZAMAN İNANDIK, ONLAR DA BİZE İNANDI"

Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle bölgemizde meydana gelen son olayların bayrama gölge düşürdüğüne işaret ederek, "Bunları aşacağız İnşallah. Yarın İnşallah her zamanki gibi tarihi belediye meydanında sizlerle bir arada olacağız. Orada tüm Trabzonlu kardeşlerime, hemşerilerime hitap etme fırsatını bulacağım. Yoğun bir programımız var. Karadeniz Teknik Üniversitesinde bir konuşmamız olacak. Trabzon'a her zaman inandık, onlar da bize inandı. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde, kararlı bir şekilde, birlik, beraberlik, dayanışma içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Bu milletin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini, Allah'ın izniyle kimse bozamayacaktır. Bundan hiç endişeniz olmasın. Allah yar ve yardımcınız olsun" diye konuştu.

Havalimanından konaklayacağı Otel'e geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, otelin önünde kendisini bekleyen vatandaşların geçmiş Kurban Bayramlarını kutlayarak, "Rabbim nice bayramlar nasip eylesin. İnşallah sizlerle belediye meydanında bir araya geleceğiz. Toplu açılış töreni gerçekleştireceğiz" dedi.

Halkın oylarıyla Cumhurbaşkanlığı görevine geldikten sonra, Trabzon'a bu ilk seyahatinde farklı bir coşkuyu yarın Trabzon’da beraber yaşayacaklarını anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu vesileyle sizlere kalbi şükranlarımı sunuyorum. Gününüz, geceniz mübarek olsun, geleceğiniz aydınlık olsun. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum" dedi. Ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın heyetinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç yer alıyor.

Tüm Haberler