15 Temmuz

 

10 Soruda FETÖ

 

 

 

Emine Erdoğan, Mezun Olduğu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu’nu Ziyaret Etti

18.09.2014
Emine Erdoğan, Mezun Olduğu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu’nu Ziyaret Etti

 

Mezun olduğu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu’nu ziyaret eden Emine Erdoğan, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Yeni öğretim yılının tüm öğrencilere hayırlı olmasını temenni eden Bayan Erdoğan, “Maşallah çocuklar çok akıllı ve başarılılar. Biz de onlara göre imkânlarımızı geliştirmeye ve şartlarını iyileştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, mezun olduğu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu’nu ziyaret etti.

Sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Emine Erdoğan, bir sınıfta annesiyle bir fotoğrafından yapılan yapbozu birleştiren öğrencilere “Gerçekten çok duygulandırdınız beni. Bu resmi kim bulup geldi bilmiyorum, ama gerçekten benim için büyük bir sürpriz oldu. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BÜTÜN ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Emine Erdoğan, konuya ilişkin olarak basın mensuplarına, “Çocukların yeni öğretim yılını tebrik ediyorum. Hepsini kutluyorum. Yeni öğretim yılımızın inşallah hayırlı olmasını diliyorum. Tabii eski okulumu ziyaretim beni duygulandırdı, ama benim öğretim yaptığım bina bu değildi. Keşke size orayı gösterebilseydim. O daha da güzel hatıralarımın olduğu bir binaydı. Bu, yetmediği için yeni yapılan bir bina. Ama yeri de farklı bir yerde. Yine de bizim okulumuz, hepsi bizim okulumuz. Hepsi bizim çocuklarımız. Maşallah çocuklar çok akıllılar, çok başarılılar. Biz de onlara göre imkânlarımızı geliştirmeye, arttırmaya çalışıyoruz. Şartlarını iyileştirmeye çalışıyoruz. Her gün biraz daha ileriye gidiyor eğitim sistemimiz. Ben bütün çocuklarımızı öpüyorum ve onlara başarılar diliyorum. Hayırlı bir eğitim yılı diliyorum” dedi.

Bir basın mensubunun, “Yıllar sonra hangi duygular, anılar canlandı ziyarette?” şeklindeki sorusuna cevaben Emin Erdoğan şöyle söyledi: “Tabii çok geriye gittik. Yani belki de en mutlu yıllarımız diyebilirim. İnşallah çocuklar da bu yılların, anların değerini anlarlar. Sonradan anlaşılıyor birçok şey. İnşallah çocuklar da bu duyguların hazzına varır. Çok güzeldi; en mutlu yıllarım o yıllardı.”

Tüm Haberler