Yurt İçi Ziyaretler

06Haziran2015
Ardahan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan valiliği ziyaret etmek ve “Cumhurbaşkanı Ardahanlılarla Buluşuyor” etkinliğine katılmak üzere 6 Haziran Cumartesi günü Ardahan’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

05Haziran2015
Eskişehir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 5 Haziran Cuma günü Eskişehir’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

04Haziran2015
Sivas

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 4 Haziran Perşembe günü Sivas’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

04Haziran2015
Manisa

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 4 Haziran Perşembe günü Manisa’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

03Haziran2015
Mersin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 3 Haziran Çarşamba günü Mersin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

03Haziran2015
Bingöl

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak ve üzere 3 Haziran Çarşamba günü Bingöl’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

02Haziran2015
Kars

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 2 Haziran Pazartesi günü Kars’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

02Haziran2015
Hatay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 2 Haziran Pazartesi günü Hatay’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

01Haziran2015
Iğdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 1 Haziran Pazartesi günü Iğdır’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

01Haziran2015
Erzurum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çeşitli temaslarda bulunmak üzere 1 Haziran Pazartesi günü Erzurum’a bir ziyaret gerçekleştirdi.