Cumhurbaşkanlığı

Türk Bayrağı
İstiklal Marşı
Fors

Köşk Gündeminden

26Mart

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yargıtay Başkanı Cirit'i Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yargıtay Başkanı Cirit'i Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay Büyük Genel Kurulu’nca 10 Şubat’ta birinci başkanlığa seçilen İsmail Rüştü Cirit'i ziyaret etti.

25Mart

Polonya Dışişleri Bakanı Schetyna ile Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Sawicki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda

Polonya Dışişleri Bakanı Schetyna ile Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Sawicki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polonya Dışişleri Bakanı Grzegorz Schetyna ile Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Marek Sawicki'yi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.

24Mart

Meksika Eski Cumhurbaşkanı Calderon Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda

Meksika Eski Cumhurbaşkanı Calderon Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meksika eski Cumhurbaşkanı ve Küresel İklim ve Ekonomi Komisyonu Başkanı Felipe Calderon'u Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.

24Mart

Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Cuburi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda

Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Cuburi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Temsilciler Meclisi Başkanı Selim Cuburi'yi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.

18Mart

Avrupa Parlamentosu Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Brok Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda

Avrupa Parlamentosu Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Brok Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Parlamentosu Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Elmar Brok ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.

Tüm Haberler

Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Türkiye Bisiklet Turu

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri